# 29116

legea 87/2020

Personal cu comportament inadecvat

access_time octombrie 7, 2022 person Sebastian93 thumb_up 0
  • Înregistrată
  • Preluată
  • În lucru
  • Rezolvată
  • Arhivată

Descriere

Am depus un dosar prevind legea 87/2020 de anul trecut și aștept un răspuns. Str. Morii 122 bl. 3 SC.b ap. 2.Multumesc!

Fotografii

landscape Nicio fotografie trimisă

Comentarii

comment Niciun comentariu trimis

Locație

place Giarmata 307210, Romania

Cronologie

Arhivată
Arhivata ianuarie 8, 2023 de Primăria Giarmata
În lucru
Solicitarea se afla in lucru. noiembrie 24, 2022 de Primăria Giarmata
Preluată
Sesizarea dvs a fost preluata noiembrie 24, 2022 de Primăria Giarmata
Înregistrată
Sesizarea a fost înregistrată și publicată octombrie 7, 2022 de Sebastian93

Conecteaza-te cu noi

city-hall-architecture-facade-of-building-exterior-vector-9781708-removebg-preview

             Giarmata, Str. Principală Nr. 31

                             Județul Timiș

Luni – Miercuri: 8:00 am – 16:00 pm
Joi 8:00 am – 18:00 pm
Vineri 8:00 am – 14:00 pm

Primaria Giarmata - © 2022. Toate Drepturile Rezervate